Kim jestem?

Już jako dziecko lubiłam bawić się „w szkołę”- zeszyt był moim dziennikiem lekcyjnym, uczniami były lalki i misie, pokój robił za salę lekcyjną, a aktywny dyżur sprawowałam w przedpokoju. Minęły lata. Pracuję jako nauczyciel (choć wolę o sobie mówić trenerka) z uczniami z krwi i kości, w różnym wieku, w pracowniach wyposażonych w sprzęt multimedialny, mam dziennik elektroniczny,  podczas przerw sprawuję aktywny dyżur na korytarzach jednej z najlepszych szkół w mieście.

Uwielbiam pracować z młodzieżą i dorosłymi. Przedszkolaki to dla mnie zbyt duże wyzwanie 🙂

Pracuję również z klientami indywidualnymi  na kursach języka ogólnego oraz języka biznesu.

Moją MOCNĄ STRONĄ jest umiejętność zrozumiałego tłumaczenia zawiłości języka francuskiego. Pokażę Tobie, że język francuski, wbrew pozorom, ma swoją LOGIKĘ.

Przekazuję wiedzę wielokanałowo z zastosowaniem nowych technologii (TIK). Uważam, że elementy gamifikacji oraz storytellingu świetnie angażują ludzi do nauki języka.

 

Oprócz tego…..

Żeby nie było, nie jestem NAWIEDZONA TYLKO w temacie języka francuskiego, ponieważ świetnie odpoczywam robiąc zdjęcia (na mojej stronie znajdziesz fotki w większości zrobione przeze mnie), malować, bazgrolić bohomazy, uwielbiam dopieszczać moja stronę internetową (robię ja sama), piję za dużo kawy (no, ale nic na to nie poradzę, bo ją bardzo lubię), nie wyobrażam sobie dnia bez kostki (lub więcej) DOBREJ czekolady.Drogi uczniu zapamiętaj – LINDT! Nie biegam, bo nie lubię. Chodzę i słucham podcastów. Gdybym nie była belfrem, to byłabym zawodowym kierowcą, gdyż wielką przyjemność sprawia mi jazda za kółkiem. Życie byłoby nudne bez koloru różowego, a właściwie fuksji oraz kolorowych skarpetek:)